



Отправка с 14 мая 20264 500 ₴
Панорамні фото на скіналі з оригінальними сюжетами налаштують всіх мешканців будинку на позитивний лад. Яскраві малюнки наділять контрастною динамікою інтер'єр кухні. Замовляйте на нашому сайті будь-який варіант фартуху з категорії - Популярні скіналі.

Прикрасьте кухню неперевершеними декоративними панелями. Кухонні фартухи зі скла здатні перетворити побутові клопоти на справжнє свято. Повсякденні заняття будуть приносити радість, а приготування їжі завжди буде завершуватися створенням кулінарних шедеврів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Техника | Смешанная техника |
| Ориентация | Горизонтальная |
| Материал рамы | Стекло |
| Основной материал изготовления | стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Бронирование пленкой | Да |
| Высота | 60 см |
| Гравировка | Нет |
| Дополнительно | без рамы |
| Жанр | другое |
| Мозаика | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Тип | закаленное стекло |
| Толщина | 6 мм |
| Фотопечать | Да |
| Ширина | 270 см |
| Выполнение | Машинная работа |
| Дополнительные материалы | Стекло |